Badania dla kierowców

Jeśli rozpoczynasz szkolenie na prawo jazdy lub kwalifikację, pamiętaj, że ustawowo niezbędnym jest przejście przez szereg badań sprawdzających stan zdrowia fizycznego i psychicznego kursantów. Wiemy doskonale, jak nieprzyjemnym potrafi być umawianie wizyty czy czekanie w kolejce do lekarza, wyszliśmy więc naprzeciw oczekiwaniom Naszych przyszłych i obecnych kursantów.

Owocem naszych starań jest stała współpraca z lekarzem psychologiem, który przeprowadza dla naszych kursantów badania psychologiczne na miejscu, w naszym ośrodku szkoleniowym.

Psycholog chętnie wykona badanie psychologiczne dla Ciebie, abyś nie musiał jeździć po mieście i załatwiać tego samodzielnie, czekając na swoją kolej. Wystarczy, że pojawisz się w naszej placówce w wymienionych poniżej terminach, a do badania będziesz mógł podejść od ręki i tego samego dnia odbierzesz orzeczenie psychologiczne.


Psycholog w naszym ośrodku przyjmuje w dniach:

29.02.2024 czwartek 14:00
07.03.2024 czwartek 14:00
14.03.2024 czwartek 14:00
21.03.2024 czwartek 14:00
04.04.2024 czwartek 14:00

Można ustalić inny termin badań pod tel: 606 205 747

Badania psychologiczne
oferowane przez naszego psychologa obejmują ofertę badań niezbędnych do:

  • podwyższenia kategorii prawa jazdy
  • pracy jako kierowca zawodowy
  • kierowania pojazdami uprzywilejowanymi
  • kierowania i obsługi wózków widłowych
  • kierowania pojazdami służbowymi
  • odzyskania uprawnień w przypadku utraty prawa jazdy
Testy psychologiczne

Testy psychologiczne

 

Komu w ogóle potrzebne są badania psychologiczne?

Badania psychotechniczne są niezbędne wszystkim kierowcom zajmującym się zarobkowym prowadzeniem pojazdów, a zatem potrzebują ich kierowcy taksówek, ubera, bolta, freenow, pojazdów uprzywilejowanych (karetka, wóz strażacki, radiowóz policyjny), autobusów miejskich i turystycznych etc.

Inna grupa wymagająca badań to kierowcy, którym zatrzymano prawo jazdy ze względu na prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających a także kierowcy z przekroczonym limitem punktów karnych.

Jak widać grupa docelowa jest całkiem spora, jeśli więc znajdujesz się na wymienionej liście to nasza oferta skierowana jest również do Ciebie.

 


Pamiętaj również, że badania psychotechniczne to nie koniec – należy jeszcze posiadać pozytywny werdykt badań lekarskich.

Tutaj także znaleźliśmy rozwiązanie, podjęliśmy współpracę z pracownią lekarską i dzięki temu, bez zbędnego stresu i długich kolejek w poczekalniach możemy umówić dla Ciebie wizytę o określonej porze. Dzięki temu orzeczenie lekarskie odbierzesz tego samego dnia.


Dla usprawnienia procesu zalecamy najpierw przejść przez badania psychologiczne, a następnie przeprowadzić badania lekarskie.


 

Ile kosztuje badanie?
Badanie psychotechniczne Badanie lekarskie
150 PLN 200 PLN

Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu sp. z o.o.

  ul. Widzewska 14, 92-229 Łódź
  biuro@ockkt.pl
  606 105 747


Godziny pracy biura

  • Pon – Pt – 9:00 – 16:00
  • Sobota – nieczynne
  • Niedziela – nieczynne