Godziny pracy biura w okresie Świątecznym 1

Godziny pracy biura w okresie Świątecznym

Witajcie. Chcemy Was poinformować, że w okresie Świątecznym również odpoczywamy, a nasze biuro jest czynne inaczej niż zwykle. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem pracy.  

nowy_kurs_cpc

Rozpoczynamy nowy kurs CPC

Rozpoczynamy zapisy na kolejny Kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych.
Zapisz się na zajęcia i w przyszłości zarządzaj własną firmą transportową.

Szkolimy dalej! 4

Szkolimy dalej!

Dobra wiadomość dla przyszłych kandydatów na kierowców w przewozie rzeczy i osób oraz dla zarządzających przedsiębiorstwem! Zgodnie z informacją od rządu z dnia 2.11.2020r. szkolenia, kursy, egzaminy, testy i kwalifikowanie związane z uprawnieniami wynikającymi z przepisów o drogach publicznych, ruchu drogowym, transporcie drogowym nie są objęte zakazem w związku z wystąpieniem stanu epidemii. WORD w […]

Kwalifikacja wstępna przyspieszona

Kurs KWP – kwalifikacje na przewóz rzeczy

Kurs skierowany jest zarówno dla kandydatów na kierowców, którzy są w trakcie kursu lub planują uzyskać prawo jazdy kat. C, C+E jak i dla kierowców zawodowych posiadających uprawnienia do kierowania pojazdami ciężarowymi.
Pierwsze zajęcia – 6 lipca

Badania

Koniec ważności prawa jazdy – co zrobić?

Ważność badań okresowych przedłużona. Z uwagi na trudną sytuację, która dotknęła nas wszystkich na czas epidemii lub zagrożenia epidemicznego została wprowadzona między innymi zmiana w ustawie dotycząca badań psychologicznych i lekarskich kierowców…

Interesuje Cię kurs CPC?

Zostaw namiary i bądź na bieżąco z informacjami na temat naszego kursu.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od OCKKT sp. z o.o.