Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego

co to takiego i do czego jest potrzebny?

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika jest dokumentem potwierdzającym posiadanie wiedzy i kwalifikacji zawodowych niezbędnych do wykonywania działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego osób, rzeczy oraz spedycji.

Bez Certyfikatu Kompetencji Zawodowych

nie uzyskasz Licencji/Zezwolenia

na wykonywanie Transportu

Jeśli chcesz świadczyć usługi transportowe, zarówno towarów jak i osób to omawiany Certyfikat Kompetencji Zawodowych będzie Ci niezbędny.
Możesz oczywiście zatrudnić osobę, która taki certyfikat posiada niemniej posiadanie własnego uniezależnia Cię od innych a także wpływa na koszty prowadzenia działalności.

Certyfikat Kompetencji Zawodowych

Jak zdobyć Certyfikat Kompetencji Zawodowych?

Zasadniczo nic prostszego jak zapisać się na egzamin w Instytucie Transportu Samochodowego, stawić się w wyznaczonym miejscu o wyznaczonej porze i złożyć egzamin z wynikiem pozytywnym.

Jaki jest koszt egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych?

Na tę chwilę koszt egzaminu w ITS wynosi łącznie 800 złotych i składa się na niego 500 złotych za egzamin i 300 złotych za wydanie certyfikatu.

W przypadku niepowodzenia na egzaminie ponosisz koszt tylko 500 złotych za ponowny egzamin, 300 złotych wpłacone na poczet wydania Certyfikatu zostaje niejako przeniesione i już nie obciąża Twojego budżetu.

Jak to zrobić aby zdać egzamin

na Certyfikat Kompetencji Zawodowych

za pierwszym podejściem?

Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, najlepiej byłoby się nauczyć, podejść do egzaminu i zdać – uwierz to jest jak najbardziej możliwe.

Niemniej jednak istnieje spora grupa osób, która żyje przeświadczeniem, że uzyskanie pozytywnego wyniku na egzaminie graniczy z cudem, żeby nie powiedzieć, że jest niemożliwe.

Nieprawda, na ogół wina leży w niewłaściwym przygotowaniu. Na rynku znajduje się mnóstwo firm, które wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów zapewniają ich, najczęściej na wyrost, że można przygotować się do egzaminu w ciągu jednego dnia szkolenia, lub nieco uczciwsi mówią o weekendowym kursie.

Nie jest to możliwe, nasze wieloletnie doświadczenie poparte wieloma eksperymentami mówi wyraźnie, do egzaminu trzeba się po prostu sumiennie przygotować i uczciwie przepracować cały, odpowiednio zaplanowany cykl szkoleniowy.

Jeśli więc szukasz 8-godzinnego szkolenia – to miejsce nie jest dla Ciebie i nie marnuj dalej swojego czasu.

Jeśli jednak zainteresowany jesteś uczciwym podejściem i nie straszna Ci praca i zaangażowanie z Twojej strony – dobrze trafiłeś.

Co wyróżnia naszą ofertę?

  • Po pierwsze uczciwość w podejściu, od żadnego z naszych pracowników nie usłyszysz, że jeśli nie masz zbyt dużo czasu to nie kłopot, jesteśmy tak doskonali, że przygotujemy Cię w 3 godziny.
  • Po drugie zaangażowanie, wszyscy nasi wykładowcy to wieloletni praktycy, którzy nie skupiają się jedynie na przekazywaniu Ci treści ustaw, o większości problemów poruszanych na szkoleniu rozmawiamy popierając je przykładami z życia.
  • Po trzecie zindywidualizowane podejście, na żadnym etapie szkolenia ani przez chwilę nie poczujesz się traktowany przedmiotowo, każde Twoje pytanie, wątpliwość czy problem zostanie potraktowane poważnie i jeśli trzeba możesz liczyć na wsparcie w trakcie indywidualnego spotkania.

Jak wygląda i jak długo trwa szkolenie?

Spotykamy się na ogół w grupach maksymalnie 10 osobowych. Szkolenie w naszym ośrodku zaplanowane jest zawsze na około 8 – 9 spotkań po 4 – 5 godzin każde.

Tak, dobrze czytasz. W cenie naszego szkolenia masz około 40 godzin zajęć. Ten model sprawdza się doskonale, dlatego współczynnik zdawalności naszych kursantów jest niezwykle wysoki.

Czego dowiesz się podczas szkolenia?

Zakres wiedzy jaką musisz przyswoić podchodząc do egzaminu na Certyfikat kompetencji zawodowych znajdziesz tutaj.

Wszystkie te zagadnienia poruszamy na kursie, jednak największy nacisk kładziemy na rozwiązywanie zadań praktycznych, przede wszystkim zadań poświęconych czasowi pracy kierowców ale także zadań stricte księgowych (wynagrodzenia, ubezpieczenia, leasingi etc.)

Skąd przekonanie, że jesteśmy najlepszym wyborem?

To przekonanie bierze się ze zwykłego doświadczenia a także ze statystyki.

Jeśli zasięgniesz wokół siebie opinii ludzi, którzy w Łodzi lub okolicy przygotowywali się do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych okaże się, że całkiem spory odsetek z nich szkolił się właśnie u nas.

Możesz także poszukać opinii w internecie, tam też dość łatwo znaleźć informacje na temat szkolenia w naszym ośrodku.

Ile kosztuje kurs na CPC?

Cena kursu to 1400 złotych netto (23% VAT). Wystawiamy faktury, dzięki czemu całą tę kwotę możesz spokojnie wliczyć sobie w koszty uzyskania przychodu.

Kiedy odbywa się kurs?

z uwagi na opublikowanie terminarza egzaminów prezentujemy nowy grafik spotkań na kursie.

startujemy już 03 kwietnia 2024r na ul. Widzewskiej 14

ZAPRASZAMY

ZADZWOŃ 602182747 lub   kliknij i zostaw swoje dane zadzwonimy 🙂

Data Godzina
03.04.2024 16:30
21:30
09.04.2024 16:30
21:30
11.04.2024 16:30
21:30
16.04.2024 16:30
21:30
18.04.2024 16:30
21:30
23.04.2024 16:30
21:30
25.04.2024 16:30
21:30
29.04.2024 16:30
21:30
07.05.2024 16:30
21:30
09.05.2024 16:30
21:30
11.05.2024

EGZAMIN

WARSZAWA

Harmonogram zajęć następnego kursu znajdziesz tutaj

Kiedy najbliższy możliwy egzamin i gdzie? Sprawdź

Harmonogram egzaminów na cały rok znajdziesz na stronie ITS