Znajdziesz też tutaj:

Kwalifikacje i szkolenia okresowe dla kierowców
Kwalifikacja Wstępna Przyspieszona
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
Badania psychologiczne i lekarskie
Prawo jazdy

Prawo jazdy

Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu

,

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kandydatów na kierowców.

Od 2002 roku, szkolimy kierowców na kategorie: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, B1+E, C+E, C1+E, D1+E, D+E i T. Obecnie prowadzimy dla Ciebie kursy na prawo jazdy na kat. AM, B, C, C+E i D, naszą dewizą jest dla nas aby nasi kursanci byli perfekcyjnie przygotowani do bezpiecznego poruszania się po drogach oraz pracy na stanowisku kierowcy zawodowego.

Nasza Auto-Szkoła oferuje Ci:

 • kurs prawa jazdy na kat. AM, B, C, C+E i D oraz kursy doszkalające
 • możliwość zapisania się na kurs bez wychodzenia z domu
 • wykwalifikowaną kadrę wykładowców
 • wymagających ale cierpliwych i wyrozumiałych instruktorów
 • profesjonalizm, doświadczenie i solidność w każdym działaniu

To od Ciebie zależy czy skorzystasz z najlepszej oferty w Łodzi i przyjdziesz do naszej Auto-Szkoły
Szkolenia

Kwalifikacje i szkolenia okresowe dla kierowców

 • Zastanawiasz się nad pracą w transporcie jako kierowca zawodowy?
 • Szukasz możliwości uzyskania uprawnień?
 • A może chcesz odnowić prawo jazdy?

Rodzajów kwalifikacji jest kilka. Typ kwalifikacji dopasowany jest w zależności od daty urodzenia kursanta, daty wydania prawa jazdy oraz dotychczas uzyskanych przez niego uprawnień.

Oto dostępne kwalifikacje uprawniające do zostania kierowcą zawodowym:

 • Kwalifikacja Wstępna – szkolenie jest kierowane do kierowców, którzy uzyskali prawo jazdy kategorii C lub D i mają mniej niż 21 lub 23 lata, odpowiednio do kategorii.
 • Kwalifikacja Wstępna Przyspieszona – kurs kierowany do osób, które mają prawo jazdy kategorii C lub D i mają więcej niż 21 lub 23 lata, odpowiednio do kategorii
 • Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca – szkolenie jest kierowane do kierowców zawodowych, mających mniej niż 21 lat dla kategorii C lub 23 lata dla kategorii D, którzy uzyskali już kwalifikację do przewozu osób lub rzeczy i chcą mieć możliwość pracy również w drugiej formie przewozów. Wymagane uprawnienia do kierowania pojazdami obu kategorii
 • Kwalifikacja Wstępna Uzupełniająca Przyspieszona – jest to kurs kierowany do kierowców zawodowych, którzy mają więcej niż 21 lat i chcą uzyskać uprawnienia na przewóz rzeczy pojazdami zakwalifikowanymi pod kategorię C mając uprawnienia na przewóz osób lub odwrotnie, chcą uzyskać możliwość pracy w przewozie osób, mając uprawnienia na przewóz rzeczy i więcej niż 23 lata. Wymagane prawa jazdy na obie kategorie.

Zapraszamy do kontaktu , chętnie udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji i dobierzemy kurs na miarę Twoich potrzeb.Pozostałe szkolenia

Pozostałe szkolenia

Certyfikat Kompetencji Zawodowych:

 • Chcesz prowadzić firmę transportową?
 • A może już ją prowadzisz ale chciałbyś poprawić swoje umiejętności?
 • Nasz doświadczony wykładowca i wieloletni praktyk Tomasz Mróz przygotuje Cię do samodzielnego prowadzenia działalności

Uzyskaj Certyfikat Kompetencji Zawodowych i zarządzaj firmą transportową.


Kurs Diagnosty Samochodowego:

Kontynuując ciągły rozwój naszego Centrum Kształcenia Kierowców pragniemy zaprosić Was na kurs dla kandydatów na Diagnostów Samochodowych.

Dlatego jeśli uważasz, że wolisz sprawdzać pojazdy zamiast nimi jeździć, to kurs na Diagnostę Samochodowego jest skierowany do Ciebie. Głównym zadaniem Diagnosty jest przede wszystkim rzetelna ocena stanu technicznego pojazdu kontrolowanego. Na kursie nasi specjaliści z pełnym zaangażowaniem i pasją wprowadzą Was w tajniki tego zawodu.

Zachęcamy do poszerzania swoich kwalifikacji zawodowych.

Do zobaczenia na sali wykładowej
Badania

Badania lekarskie i psychologiczne


Badania psychologiczne i lekarskie

Aktualne badania psychologiczne i lekarskie są ustawowo niezbędne aby móc przystąpić do kursu prawo jazdy, szkoleń okresowych i kwalifikacji. Oznacza to, że aby zostać kierowcą zawodowym konieczne jest przejście szeregu badań sprawdzających stan zdrowia fizycznego i psychicznego przyszłego kierowcy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych przyszłych i obecnych kursantów podjęliśmy współpracę z lekarzem psychologiem oraz lekarzem orzecznikiem dzięki czemu masz możliwość wykonania badań na miejscu w naszym ośrodku.

[/tabs]